Hakkımızda

Akuvamarin Yoga

olarak İzmir Çankaya Hilton oteli arkasında dersaneler caddesindeyiz. Başlıca alanlarımız yoga, hamak yogası ve meditasyon dersleridir. Günümüzde insan gelişimi için önemli sayılabilecek Thetahealing, Aile Dizimi, Scio Makinesi vb. sağlık ve değişim için kullanılan artık bu bilimsel yöntemlerle ilgili de danışanlara yol gösterici olmayı hedefliyoruz. Kurucumuzun kendine şifa arayışıyla başarılı sayılabilecek öyküsü , ona yolunda eşlik eden bu çalışmaları bilinir kılmak ve her türlü şifa arayışında olan insanlara ulaşmak için kurulduk.

Birincil amacımız kişinin ruhsal-bedensel-zihinsel bütünlüğüne kavuşturmak .Size iyi gelebilecek olan yöntemleri birlikte belirleyip ,alanında uzman hocalarımızla sizlere bir kapı aralıyoruz. Yoga yolunun en temel ve en eski şifa yöntemi olduğunun bilgisinde herkese uygun bir yoga türü olduğunu biliyoruz. Hayatla bir olmak deneyiminin önce nefesin akışına teslim olarak başladığından yoga derslerimizde nefes çalışmalarına önem veriyoruz.

Günümüzde hızlanan yaşamla birlikte gevezeleşen zihinleri sakinleştirmek gerekmektedir. Stresin diğer bir tanımı da "zihnin aşırı hızlı hali" olduğu için günümüzde yogaya olan ilgi hızla artmaktadır. Binlerce yıllık tarihi ile yoga bunu sağlamanın en güvenilir ve bilinen yolu biz de kendimizden yola çıkarak sizlere de yogayı sevdirip iç huzurunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla Akuvamarin'i kurduk.

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz ile her gün büyüyoruz. Hamak yoga gibi yeni trend yöntemleri de yogaya katmaktan mutluyuz.

Yoganın sadece elit bir tabaka uğraşı olması anlayışına karşı herkesin yoga yapmasını savunuyoruz .O yüzden iş takası gibi yöntemlerle de yoga yapmak isteyen herkese kapımızı açık tutuyoruz.